Мульти спліт-системи для кондиціонування приміщень

Тут ми в простій формі розкриємо основні особливості, переваги і недоліки мульти спліт-систем для кондиціонування приміщень. Це допоможе деяким споживачам вибрати відповідне для себе рішення, а нам дозволить ще раз продемонструвати свій підхід при створенні систем охолодження приміщень.

Заказать Мульти сплит-системы Panasonic в Одессе на этом сайте вы сможете в любое удобное для вас время не выходя из дома.

Особливості

Головною особливістю функціонування мульти спліт-систем є застосування одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх для кондиціонування кожного окремого приміщення. Застосовувані внутрішні кондиціонерні блоки можуть бути різних типів і різної потужності.

Робоча речовина - фреон. Від зовнішнього блоку до кожного внутрішнього блоку веде окрема фреонова магістраль.

Всі внутрішні блоки в класичній мульти спліт-системи можуть працювати або тільки на охолодження, або на обігрів. Ще існують мульти спліт-системи 3-х трубні, які, як раз, можуть одночасно і охолоджувати, і нагрівати, але вони мало поширені і мають високу вартість.

переваги

Переваги мульти спліт-систем випливають з особливостей їх побудови і функціонування. Для створення комфортного клімату в декількох приміщеннях потрібен всього один зовнішній блок, отже, фасад будинку буде вільніше і чистіше.

недоліки

Кондиціонерні мульти спліт-системи охолоджують повітря, анітрохи не підмішуючи в нього свіжий.

Наступним недоліком мульти спліт-систем є неможливість одночасного включення режимів охолодження та нагріву в приміщеннях, підключених до однієї класичної мульти спліт-системи.

У мульти спліт-системах є обмеження по кількості і потужності внутрішніх блоків. Максимальна кількість внутрішніх блоків в «супер мульти спліт-системах» не перевищує 9-ти. Середнє число внутрішніх блоків становить від 4 до 6-ти.

Довжина комунікацій для зв'язку зовнішнього блоку з внутрішніми також обмежена. Довжина магістралей від зовнішнього блоку до внутрішнього - в середньому 7,5 метрів, максимум - 15 метрів (чим більше продуктивність кондиціонера по холоду - тим більше відстань магістралей).

Справа в тому, що до кожного внутрішнього блоку від зовнішнього йде своя фреонова магістраль, по якій холодоагент надходить від компресора до внутрішнього блоку кондиціонера.

До того ж прокладка численних довгих фреонових трас - процес дуже відповідальний і трудомісткий.

призначення

Мульти спліт-системи кращі для охолодження або обігріву кількох приміщень на одному поверсі. Якщо необхідно створити клімат в цілому будинку, то доцільніше застосувати мультизональні системи кондиціонування , так як ці системи можуть використовувати довгі комунікації і велика кількість зовнішніх блоків.

Замовнику на замітку

Наша компанія не застосовує мульти спліт-системи для кондиціонування приміщень.

Справа в тому, що мульти спліт-системи не дозволяють координувати роботу систем кондиціонування і опалення з метою забезпечення клімат-контролю в різних зонах будівлі.

Про клімат-контроль

Ще ми намагаємося надавати замовникам детальну інформацію про своїх технічних рішеннях. На нашому сайті доступні додаткові матеріали, що розкривають принципи реалізації клімат-контролю в різних приміщеннях:

управління кліматом і клімат-контроль в «розумному» будинку ;

управління вентиляцією для забезпечення клімат-контролю в будинках і квартирах .

Коротенько суть цих рішень полягає в тому, що система управління інтегрується з системами опалення та охолодження в одну - едіноуправляемую кліматичну систему. В іншому випадку, коли системи опалення та кондиціонування функціонують, як дві системи - кожна зі своїм клімат-контролем, вони можуть працювати один проти одного на повній потужності (одна гріє повітря на всю, а інша охолоджує його по повній). Тобто повноцінний клімат-контроль в цьому випадку недосяжний.

Copyright © . All Rights Reserved