Гачки трійники оптом в інтернет-магазині «Master-Hooks»

Якісні трійники Master-Hooks – основний елемент оснасток для лову хижих та умовно хижих риб. Обмежує його використання лише розмір пащі об'єкта полювання, і звичка купувати наживку. Рибальський трійник за своєю суттю - колючка, сенс існування якого зачепитися будь-що за потрібний об'єкт. Мінімально навантажена конструкція забезпечує захоплення при контакті з будь-якою стороною.

Широке застосування даного виробу породило цілу масу варіантів, що виготовляються сьогодні. Основні відмінності укладаються:

Розмір – його визначає відстань від цівки до жала.

Довжина цівки.

Товщина застосовуваного виготовлення дроту. Напрямок, обраний виробником, інтенсивний або екстенсивний, сильно розрізняє готові гачки по масі і міцності. Тому показник товщини дроту об'єктивним мірилом варто рахувати лише в одній серії гаків одного виробника.

Хімічний антикорозійний покриття. Може відрізнятись не тільки стійкістю до агресивних факторів середовища, але й кольором.

Геометрія піддіва – елемент вкрай важливий, він впливає на збереження – довговічність заточування, якість засікання та утримання трофея.

Заточення. Гострота трійника – найважливіша характеристика. Наскільки вона буде якісною спочатку і як довго збереже свої показники багато в чому залежить від матеріалів і технологій, що застосовуються виробником і повністю залягає його совісті.

Виходячи з важливості даного елемента рибальської фурнітури, а також для ідеальної відповідності вимогам, варто купувати вироби провідних брендів, що мають технічні потужності для створення якісної продукції. Або довіритися інсайдам від консультанта, найчастіше ту саму продукцію можна купити дешевше, але під іншим ім'ям.

Як підібрати та купити підходящі рибальські гачки-трійники? Дуже просто – необхідно враховувати розмір та вагу хижака. Однак є ще порада від досвідчених рибалок. Якщо рибалити в сильно закоряжених водоймах, де великий ризик зачепу, варто застосовувати офсетні гачки або «незачіпляння». Використовувати для джигування та спінінгового лову в цілому дешевих китайських гачків – не найкращий вибір. Як правило, саме якість трійників визначать можливість сходження риби на проводці.

Хороший трійник той, який не по зубах рибі, але по кишені Вам.

Copyright © . All Rights Reserved