Перевага обробки з ЧПУ

Механічна обробка – це вид абразивної обробки, що полягає у видаленні (різанні) дрібних частин оброблюваного матеріалу. Знятий шар матеріалу перетворюється в тріску. У сферу цієї обробки входять такі послуги, як фрезерування, токарні та шліфувальні.

Щоб відповідати стандартам сучасного світу, переважна більшість формованих за допомогою механічної обробки елементів виготовляється на верстатах з числовим керуванням. Слід відзначити, що металообробка з чпу україна використовується практично в кожній галузі промисловості.

Перевага обробки з ЧПУ

Найчастіше обробка з ЧПУ використовується для формування деталей у металургійній промисловості. Токарні, фрезерні та шліфувальні верстати з ЧПУ дозволяють дуже швидко обробляти для отримання потрібної форми. У сучасних реаліях практично жодна штампова форма не може бути створена без використання фрезерних верстатів з ЧПУ, а колінчастий вал сучасного автомобіля без токарних верстатів з ЧПУ. Завдяки керуванню з ЧПУ і верстатам, що використовують 5 і більше рухомих осей, стало можливим отримувати будь-які кривизни і складні поверхні. Обробка з ЧПУ не обмежується різанням металу. Він є основою для існування багатьох технологій, пов'язаних з виробництвом пластикових елементів. Починаючи від вирізання складних форм із плоских пластин, до виготовлення моделей та інструментів для різних технологій, наприклад, вакуумного термоформування. Завершуючи різанням і точним штампуванням композитних елементів, наприклад, ламінату зі скловолокном. Все частіше верстати з ЧПУ використовуються в столярній промисловості, наприклад, у виробництві меблів, дверей тощо.

Сучасні верстати з числовим керуванням приходять на зміну звичайним верстатам. Компанії, які бажають конкурувати на ринку продукції, отриманої методами механічної обробки, змушені використовувати верстати з ЧПУ. Завдяки технологіям HSM (високошвидкісної обробки), обробка з ЧПУ, порівняно зі звичайними верстатами, дозволяє дуже значно збільшити продуктивність, точність і якість деталей. Вигідне скорочення часу обробки з одночасним підвищенням якості дозволяє значно знизити витрати виробництва. Технологія різання з ЧПУ постійно розвивається і, безсумнівно, є основою для розвитку багатьох інших галузей промисловості.

Copyright © . All Rights Reserved