​Світла або темна плитка для підлоги у ванній - яку обрати?

Біла або чорна? Світла чи темна? Скільки відповідей і думок задано. Вибір кольорів і тонів - справа дуже індивідуальна і багато в чому залежить від смаку конкретної людини. Важко вказати одне універсальне рішення. Вирішуючи питання про колір підлогової плитки, варто врахувати величину плутанини. Велика темна плитка зробить ванну менше, зверніть увагу, чи це ефект, якого ви хочете досягти. Якщо ваша ванна кімната невелика, відмовтеся від дуже темної керамічної плитки, а якщо ви вирішите вибрати її, вибирайте світлу настінну плитку. Плитка для маленької ванної не повинна її перевантажувати. Якщо у вас маленька ванна кімната - вибирайте легку підлогову плитку на сайті leoceramika.com, яка створить ідеальну основу для гри з кольорами на стінах та аксесуарах. Яскраві печворкові плитки або різнокольорова мозаїчна плитка відповідають яскравій підлозі. Яскрава плитка для ванних кімнат буде більш практичною. Бризки і плями на них не так помітні. Темна підлога буде в цьому плані нещадною.

Яку плитку обрати для стін?

Вибираючи настінну плитку для ванної, варто звернути увагу як на колір, так і на форму плитки. Вибирайте світлу плитку, щоб візуально збільшити простір. Маленькі плитки є безпечним вибором для асиметричних стін, де потрібна обробка. Робіть ставку на типи плитки, які присвячені поверхні стіни. Щоб правильно вибрати плитку для стіни, переконайтеся, що вона буде відповідати обраній раніше підлозі. Якщо ви плануєте укласти плитку іншого типу на обидві поверхні, перевірте, чи не буде лінія затірки стіни та підлоги на одному місці, це виглядає дуже неестетично. Щоб уникнути такого нещастя, вибирайте плитку різних розмірів. Єдиним винятком є ситуації, коли ви вирішили покласти однакові плитки як на підлогу, так і на стіну.

Пам’ятайте, що класична прямокутна плитка зовсім не повинна бути нудною. Не намагайтеся з силою шукати плитки з незвичними формами. Вони гарні, але підходять не до кожного інтер’єру. Іноді менше - краще. Ви можете вибрати приглушену базову плитку і красиво підкреслити їх, використовуючи декоративний керамічний посуд або мозаїку.

Ви не знаєте, як купити плитку для ванної, який тип глазурі для ванної вибрати? Завітавши до нашого магазину Leoceramika, ви знайдете професійний сервіс, який допоможе вам вибрати плитку найвищої якості.

Copyright © . All Rights Reserved