БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ ВЗИМКУ

Прийнято вважати, що будівництво дачних будинків можливо тільки в теплу пору року. Багато в чому таке уявлення підтверджено практикою: низька температура кепсько впливає на якість будівельних матеріалів, тому не можна поручитися і за надійність будівель.

Качественная и надежная спецодежда в харькове цена выгодна для закупки оптом и в розницу.

До того ж холоду і можливі опади значно ускладнюють роботу будівельників.

Проте, професіонали стверджують, що немає необхідності зупиняти будівництво котеджів до весни. Восени і взимку можна зробити дуже багато, якщо підійти до справи з розумінням.

Необхідно передбачити утеплені вагончики для робітників, а також сухе місце для зберігання матеріалів. Щоб компенсувати недолік денного світла, потрібно пристрій штучного освітлення.

СЕКРЕТИ ЗИМОВОГО БУДІВНИЦТВА

каркасний будинок взимкуякщо провести земляні роботи (риття котловану і прокладку комунікацій) при плюсовій температурі восени, то на період морозів можна запланувати зведення фундаменту; щоб не страждала міцність бетонної суміші, слід подбати про її підігріві при необхідності; також варто використовувати особливі присадки, що покращують морозостійкість суміші, або спеціальні марки бетону для зимових робіт;

після облаштування фундаменту приступають до будівництва стін; якщо заплановані стіни з каменю або цегли, необхідно відстежувати якість піщано-цементного розчину, для чого його температура не повинна падати нижче 15 - 20 про З навіть в мороз; якщо ви будуєте будинок з дерева, то для цього матеріалу зима - найкраща пора року: усадка стін буде рівномірною, тому не буде тріщин; ви уникнете грибкового зараження, а також зайвого перезволоження колод або бруса; на морозі дерево довше залишається чистим і краще чинить опір будь-яких пошкоджень;

спорудивши стіни, зводять перекриття і покрівлю; якщо ви встигнете побудувати каркас будинку в період холодів, вже навесні можна буде почати «мокрі» оздоблювальні роботи по фасадах.

ПЕРЕВАГИ ЗИМОВОГО БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ ПІД КЛЮЧ

економія коштів: влітку, коли будують все, вартість матеріалів і робіт незмінно зростає; в той же час взимку настає сезонний спад цін, і можна значно скоротити витрати;

економія часу: відомо, що перед обробкою фасадів коробка будинку повинна певний час постояти, щоб будова осіло; в іншому випадку усадочні тріщини зіпсують покриття; якщо основні конструкції будинку побудовані взимку, з початком теплих днів уже можна приступити до обробки, не втрачаючи ні години.

Майстри нашої компанії грунтовно підготовлені, і їх кваліфікація дозволяє успішно будувати навіть у зимову негоду. Звернувшись до нас, ви зможете дуже скоро відзначити новосілля в новому будинку.

Copyright © . All Rights Reserved