Керамічна плитка для кухні - проблеми та задоволення вибору

Керамічна плитка для кухні - універсальне рішення буквально всіх проблем, пов'язаних з обробкою горизонтальних або вертикальних поверхонь. Всіх, крім хіба що стелі.

Мы предлагаем качественную плитку Porcelanosa Viena большой выбор и низкая цена.

Якісний кахель здатний переносити воістину необмежену кількість циклів забруднення-очищення, не втрачаючи при цьому чудового зовнішнього вигляду. Для очищення плитки можна використовувати масу чистячих і миючих засобів - причому вони не зашкодять поверхні і не викличуть потускнения фарб. Постійні коливання рівня вологості - звичайна справа в кухонних приміщеннях. Саме керамічні матеріали позбавлять вас від переживань з приводу того, чи не впливає надмірна вологість на якість обробки стін і підлоги. Кераміка має мінімальними показниками вологопоглинання, тобто не буде страждати від вологого повітря і пролитої води.

Навіть якщо ви не хочете обробляти кахлем всю кухню, в робочій зоні - так званому «фартуху» - без нього не обійтися. Підлоги в кухонному приміщенні теж найдоречніше викладати плиткової керамікою - це не тільки дуже практичний, але і самий довговічний вид підлогового покриття. До того ж всі великі виробники пропонують колекції, до складу яких включено безліч варіантів на стіни і підлогу плитки - поєднувати їх ви можете на свій смак. Достаток декоративних елементів, що додаються до основної колекції, не може не радувати.

Трохи про вибір плиткової кераміки для підлоги. При виборі її необхідно звертати увагу на зносостійкість матеріалу. Керамограніт буде максимально стійкий до стирання, але і проста плитка може десятиліттями зберігати відмінний вигляд.

За ступенем стійкості до зношування всю кераміку поділяють на 5 класів.

1 клас - для приміщень з малою відвідуваністю, в яких ходять босоніж або в м'якому домашньому взутті.

2 клас - для приміщень, в яких допустимо ходіння в домашньому взутті.

3 клас - для приміщень житлового сектора із середнім рівнем прохідності.

4 і 5 класи - для приміщень з високим рівнем абразивної навантаження.

Так ось для кухонь оптимально підійде плитка 2, а краще 3 класу зносостійкості. Її здатність переносити помірне вплив абразивних речовин послужить гарантією довговічності змонтованого підлогового покриття. Вивчайте маркування матеріалів, перш ніж зробити остаточний вибір.

Ще один нюанс, який не потрібно залишати поза увагою. Для обробки підлог годиться тільки матова кераміка, але аж ніяк не глянцева. Глянцеві матеріали прекрасно виглядають, але стають дуже слизькими, якщо не них потрапляє вода. З матовими цього не відбувається. А кухня - то місце, де пролита вода в порядку речей. Так що вибирайте для підлоги кахель з матовою поверхнею - це практично і безпечно.

Мабуть, найскладніша проблема при підборі керамічної плитки для кухні - на який же колекції зупинити свій вибір? Взагалі, поділ колекцій на кухонні, «ванні» або вітальні вельми умовно - велика частина з них універсальна.

Але в деяких підкреслена саме кухонні тематика - декори, що вбудовуються панно і бордюри мають тематичні малюнки, іноді - навіть барельєфні. Найчастіше підкреслюється «профільна» тема. Перш за все, це натюрморти або окремі фрукти-овочі, зображення предметів начиння, картинки в пасторальному стилі - сільські будиночки, курочки-корівки-овечки і т.п.

Втім, стиль кухонної кераміки не обов'язково повинен бути пасторальним. Так, видатний російський виробник керамічної плитки Керама Марацці пропонує колекції, витримані в строгому національному колориті, а серед них і оригінальний кахель для кухонних приміщень. Британська колекція, наприклад, включає серію Лорд. Декор серії - зображення столового срібла, незвично і стильно. Альпійська колекція - серія Ланч буде вносити атмосферу швейцарського шале. А яке розмаїття декору в стилі Прованс ви знайдете у італійських та іспанських дизайнерів! Ну і безліч інших варіантів - їй-богу, витратьте час на вивчення колекцій по каталогам інтернет-магазинів, отримаєте масу задоволення і почерпнете нові ідеї.

Це справжнє роздолля для прояву смаку - підбір плитки і аксесуарів для кухні в одному стилі і гармонійній кольоровій гамі. Здається, господаркам цей процес повинен доставляти справжню насолоду. Так що приходьте і обирайте керамічну плитку для кухні, і нехай ваша кухня стане справжнім куточком затишку і тепла.

Copyright © . All Rights Reserved