Керамічна плитка для кухні - що може бути простіше

Кухня - то приміщення в будь-якому будинку, в обробці якого потрібно з'єднати протилежності: високу функціональність і здатність створювати комфорт. Сучасна кахельна плитка для кухні - саме той матеріал, який вам потрібен. Одночасно по максимуму практичний і в той же час приємний для ока, комфортний в сприйнятті.

Здесь вы сможете заказать красивую плитку для дома Atlas Concorde Dolmen Pro гарантируем высокое качество и низкую цену.

Саме на кухні навантаження на робочі поверхні максимально велика, і зносостійкість матеріалу набуває вирішального значення. Плюс неминуча необхідність в частому прибиранні, часто з використанням вельми агресивних миючих засобів. Тільки керамічна плитка для кухні спеціально призначена, витримує всі ці дії без найменшої шкоди для себе.

Отже, вибираємо кахель для кухні. Найкраще орієнтуватися на «тематичні» кухонні колекції. Вони в обов'язковому порядку включають матеріали для підлоги, для стін і для обробки «фартуха», тобто зони, що примикає до робочих столів і тому піддається максимальному забруднення. У більш просунутих виробників ви знайдете плитку, призначену для фасадів, підвіконь, ніш, ділянок витяжки та навіть стільниць.

Визначтеся з колірною гамою, стилем. Це легко, адже вони можуть бути будь-якими - від традиційного кантрі до техно. Що стосується розмірів кахлю, має сенс відійти від традиційних плиточок 10х10 см. У продажу є безліч набагато більш цікавих варіантів! У крихітній кухні добре використовувати плитку не дуже дрібного формату, прямокутну, а не квадратну, причому витягнуту в довжину - так приміщення «розшириться». Укладання підлогового кахлю по діагоналі теж викликає відчуття більшого простору. У великому просторі цікаво виглядають міжплиточних шви контрастного кольору, вони стають своєрідною деталлю оздоблення. У маленькому - контрастні шви звузять його ще більше.

Особливою популярністю останнім часом користується кахельна плитка для кухні Керама Марацці, яка і на кахель-то не схожа! Поверхня такого матеріалу має текстуру мармуру або обробленого натурального каменю. Багато таких варіантів в італійських і іспанських колекціях. Чим хороший цей матеріал - він виглядає по-особливому шляхетно, дозволяє ефектно виділити обідню зону (на відміну від чисто утилітарною робочої). При цьому всі плюси залишаються в повному обсязі - і міцність, і простота очищення, і невимогливість до догляду. А декоративні елементи в таких колекціях, особливо панно (плитки з малюнком) виглядають прямо як твори мистецтва.

Copyright © . All Rights Reserved