Облаштування душової кімнати
Досить часто сучасний ремонт санвузла має на увазі облаштування душової кімнати замість кабіни або піддону з ширмою. Це досить вдале рішення, що забезпечує високий рівень гігієни і естетики, але для правильної реалізації задумки потрібно врахувати ряд особливостей.
Мы предлагаем качественные Душевые кабины и Душевые трапы трап Viega по доступной цене.
При самостійному облаштуванні душового піддону з'являється можливість позбутися від труднощів з підйомом рівня підлоги, що необхідно для правильної разуклонкой каналізаційної труби. Комунікації можуть пролягати як в стіні, так і під підлогою, при цьому мінімальна висота підйому рівня для трапів становить 50-60 мм.
Пол піддону повинен бути не тільки вище покриття в санвузлі, але і обнесений бортом. Для цих цілей зручно використовувати газобетон: цей матеріал простий в обробці, що дозволяє зводити кладку будь-якої конфігурації. Детальніше про газобетон і його властивості можна прочитати в статті на сайті rmnt.ru. Завдяки теплозберігаючих якостей газобетону підлогу в душі буде швидше розігріватися від гарячої води.
Утворений піддон повинен мати гідроізоляцію окрему від тієї, яка виконана по всій мокрій зоні санвузла. Напуск гідроізоляції на стіни повинен бути вище бортів, які і самі гідроізолюють по верхній площині з підворіть на зовнішню сторону.
Для установки прихованого пристенного трапа обов'язково потрібно виготовити нішу і штрабу в стіні або підлозі. Перегородка з газоблоку дозволяє зробити це без врізання в капітальну конструкцію, яка відокремлює санвузол. Таке рішення вигідно для невеликих ванних кімнат: перегородка лише трохи ширше борту, в той же час зникає необхідність городити фальшстену і працювати над коректним примиканням ширми.
Труднощі інсталяції трапа в тому, що нішу і штрабу потрібно виконати заздалегідь, врахувавши при цьому товщину підготовчої обробки і плитки. Для коректної роботи зливу неприпустимо, щоб порожнини прихованої установки залишалися без захисного покриття і гідроізоляції.