Плитка керамічна в ванну - ще трохи подробиць

Керамічна плитка для монтажу в ванну підбирається за певними критеріями - вона повинна мати достатню стійкість до зношування і дії на її поверхню абразивів і побутових хімічних речовин, високу вологостійкість. Втім, кахель від відомих виробників, включений в колекції для ванних кімнат і басейнів, свідомо володіє необхідними якостями. Якщо ви не маєте сумніву в репутації виробника, то при підборі можете цілком зосередитися на виборі дизайну плитки, розмірів і декору.

ВЫ здесь сможете найти прочную плитку остальные тут на выгодных условиях.

Монтаж керамічної плитки в ванну можна виробляти до того, як там буде встановлено сантехнічне обладнання. Але якщо саму ванну (особливо важку чавунну) встановлювати вже після укладання кахлю, великий ризик його пошкодити. До того ж важко добитися рівного стику між краєм ванни і кахлем. Щоб уникнути цих проблем, частіше спочатку встановлюють ванну, а після того вже ведуть монтаж плитки - укладають її на прилеглих стінах і на панелі, що маскує вільний простір під ванною. До речі, влаштовувати в цьому місці глуху нерозбірну конструкцію дуже недалекоглядно - не потрібно перекривати доступ до труб і місцях потенційних протікання. Так що цю «фальшстену» найкраще зробити рухомий і розміщувати на напрямних. Матеріал для її основи обов'язково потрібно вибирати вологостійкий - найкраще підійде цементна плита. Кріпити кахель до фальшстенке можна за допомогою клею або будівельного розчину.

На час проведення оздоблювальних робіт внутрішню чашу ванни легко захистити від пошкоджень за допомогою поліетиленової плівки, закріпленої по периметру. Укладання почнеться від бортів, при недостатньо щільному контакті краю ванни зі стіною зазор обробляється додатково і маскується.

При укладанні плитки для підлоги спочатку необхідно добитися ідеального вирівнювання підлог. Найкраще це робити, використовуючи для стяжки сухі будівельні суміші. Якісні склади не дають усадки і мають високу стійкість до виникнення тріщин.

Купуючи керамічну плитку Kerama Marazzi в ванну, не забудьте вибрати якісні матеріали для її укладання і для затирання швів.

Дамо ще ряд порад, які можуть вам стати в нагоді, якщо ви збираєтеся самостійно укладати керамічну плитку в власну ванну.

- Прогрунтуйте попередньо всі поверхні під кахель протигрибковими сумішами.

- У кутах і інших проблемних зонах можна використовувати ущільнювальну стрічку.

- Якщо для всього приміщення знадобиться кілька коробок кахлю, перед початком укладання перемішайте плитку з різних коробок, навіть в одній партії яскравість забарвлення може трохи варіювати. При перемішуванні це не буде кидатися в очі.

- Наносячи клейовий склад, розподіляйте його по всій площі плитки, а не точково по її кутах. Використовуйте для нанесення спеціальний інструмент з гребінкою. Адже ви хочете, щоб вона трималася дуже довго?

- Якщо укладання ведеться на підлогу, в якому вмонтовано систему обігріву, необхідно використовувати тільки клей, спеціально призначений для цього випадку. Він не тільки забезпечить необхідний ступінь зчеплення з підставою, але і сприяє вирівнюванню напруги, що викликається різницею температур. До речі, включати систему опалення можна не раніше ніж через пару діб після закінчення робіт.

- місця стиків стін і підлоги повинні у вологих приміщеннях заповнюватися герметизирующим матеріалом, оптимальне використання силіконової маси.

Copyright © . All Rights Reserved