Укладання керамограніту

Для зовнішнього або внутрішнього облицювання стін керамограніт може використовуватися в будь-яких умовах. Але при застосуванні його в якості підлогового покриття необхідно враховувати відповідність фізико-механічних параметрів керамограніта умов його експлуатації.

На сайте sedmoycanal специалисты расскажут как правильно укладывать плитку, чтоб это было качественно и надежно.

При виборі полірованого керамограніта в якості підлогового покриття потрібно пам'ятати, що він стає слизьким при попаданні на нього води, з цієї причини він частіше використовується для внутрішньої обробки приміщень і в системах вентильованих фасадів.

Рекомендації з укладання плитки

1.Внімательно перевірте зовнішній вигляд плиток, відповідність тону і калібру. Фактичний розмір плиток може бути різна, на коробці номінального розміру в межах допустимих відхилень, встановлених нормативною документацією. За довжину і ширину килима приймають середньоарифметичне значення результатів трьох вимірювань, при цьому результат кожного вимірювання повинен відповідати вимогам, що встановлені нормативною документацією на конкретний виріб. Рекомендований шов становить від 2 до 5 мм.

2. При наявності захисної плівки на поверхні плитки рекомендується зняти її після проведення монтажних робіт, вибірково перевіривши якість поверхні плитки перед укладанням.

3. Використовуйте професійні клейові суміші з високим рівнем адгезії (зчеплення з матеріалом). Строго дотримуйтесь рекомендацій виробника суміші за способом застосування.

Для підлоги керамогранітна плитка піддається значним механічним навантаженням, і порожній простір під ним може стати причиною відколювання або утворення тріщин.

4. Не рекомендується укладання плитки при температурі нижче + 5 ° С.

5. Плитки випускаються з ректифікованого і неректіфіцірованнимі гранями. Ректифіковані межі відшліфовані з високою точністю, що дозволяє робити укладання зі швом не менше 2 мм.

Не пізніше, ніж через 30 хвилин після укладання, видаліть залишки клею, цементу, затірки з лицьової поверхні плитки.

Рекомендації по догляду за плиткою

1. Підлогове покриття з керамогранита НЕ ударостійким, тому його потрібно оберігати від ударів важкими предметами, особливо небезпечні точкові удари;

2. При збиранні поверхні з керамограніта слід максимально обмежити застосування абразивних засобів;

3. Для звичайного чищення керамограніта застосовуйте спеціальні миючі засоби для керамічних плиток;

4. Для видалення плям від смоли, воску, клею, жувальної гумки, чорнила використовуйте розчинники на основі скипидару або ацетону;

5. Очисники на лужної основі використовуються для видалення плям від рослинних і тваринних жирів, вина, пива, фруктового соку, морозива;

6. Очищувачі на кислотній основі можна використовувати для видалення накипу, іржі, а також плям від кави, чаю.

Copyright © . All Rights Reserved