Вибір акрилових ванн

Різноманітність сучасних акрилових ванн приємно вражає, але і спантеличує покупців. У продажу представлені і демократичні прямокутні, і оригінальні асиметричні, і розкішні багатофункціональні варіанти преміум-класу. Однак моделі відрізняються не тільки зовнішнім виглядом і доступністю цін. Головний параметр для оцінки ванни - це її якість. Кращі виробники можуть гарантувати надійність і довговічність своєї продукції. Деякі ж навпаки, нічого не обіцяють. Поради фахівців допоможуть розібратися які акрилові ванни краще впораються з завданням створення ідеальних умов для водних процедур.

На этом сайте вы сможете купить акриловая ванна большой выбор и доступная цена.

Як визначити які краще?

Акрилові моделі умовно можна розділити на 3 групи. В першу входять дорогі моделі, вироблені з листового акрилу. До другої групи належать вироби з комбінованого пластика, а до третьої - з композитного матеріалу акрил-бутадієн-стиролу або екструзійного акрилу.

Ванни з ABS-пластика з тонким акриловим напиленням неміцні і недовговічні. Неспеціалісту складно відрізнити справжній акрил від імітації за зовнішнім виглядом сантехніки. Як правило, пластикові моделі коштують недорого. Їх верхній полімерний шар може швидко покритися мікротріщинами і стертися в процесі чистки або при усуненні пошкоджень. Тому термін служби дешевих виробів невисокий.

Інший економ-варіант сантехніки проводиться з композитного акрилового матеріалу, що володіє дивовижною розтяжністю і підвищеною стійкістю до ударів. З таких екструзійних листів виконують недорогі модифікації найхимерніших форм. Варто врахувати, що моделі складної форми нерідко виготовляють з тонких листів полімеру. Такі вироби погано тримають форму і швидко втрачають функціональність.

Ванни з 100% акрилу міцні, екологічні і ремонтопрігодни. Кращі виробники використовують полімерні листи товщиною не менше 5 мм. Високоякісні товстостінні акрилові вироби можна відрізнити по яскравому глянцю, ідеально гладкій поверхні і рівномірності забарвлення

Міцність сантехніки з акрилу залежить від товщини полімерного листа і кількості армуючих шарів. Якісні вироби з зовнішньої сторони покриваються поліуретановим ущільнювачем або шаром епоксидної смоли, укріпленої скловолокном або металевою сіткою. Оглянувши борту, можна легко визначити надійність армуючих шарів. Вага повинна бути не менше 15 кг, а при постукуванні по її поверхні чується глухий звук.

На перший погляд дешеві моделі мало відрізняються від брендової продукції. Здається, що їх форма, білий колір і глянець відповідають кращим зразкам. Однак використання спрощеної технології виробництва і неякісної сировини призводить до швидкого виходу сантехніки з ладу. Кращі, випущені іменитими брендами, відповідають найвищим стандартам якості.

Вибираючи кращу акрилову ванну, варто звернути увагу на декілька параметрів:

Авторитетність виробника. Добротність продукції відомих брендів завжди підтверджена сертифікатами.

Товщину чаші. В ідеалі товщина стінок і бічних заокруглень повинна бути однаковою.

Кількість шарів армування.

Міцність чаші. Дно і стінки не повинні продавлюватися навіть при сильному механічному впливі.

Copyright © . All Rights Reserved