​Як підібрати декор для будинку

Як зробити інтер'єр унікальним? Як відобразити в ньому свою індивідуальність?

Підготуйте основу

Перш, ніж підібрати декор, необхідно підготувати інтер'єр. Почніть з расхламленія. Для цього можна скористатися популярним методом Марі Кондо, всесвітньо відомої спеціалістки з наведення порядку в будинку. Один з основних принципів її філософії: позбавляйтеся від тих речей, який не викликають у вас радість. До речі, ця рада застосуємо і до вибору декору. Якщо предмет, покликаний прикрашати будинок, не радує вас - то навіщо він потрібен у вашому інтер'єрі? Доречі, придбати атмосферний декор для дому Ви можете за посиланням https://provenceshop.com.ua/dekor-dlya-doma/ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Створити необхідну атмосферу для конкретної людини можна, дізнавшись його ближче, відчувши, що для нього важливо, що його радує і надихає, які відтінки близькі, які форми і фактури вражають

Після того, як в інтер'єрі залишаться тільки необхідні і приємні речі, приступайте до вибору декору. Він може бути спрямований на кілька цілей, які умовно поділяють на функціональні і естетичні. Декор не тільки прикрашає ваш будинок, він також допомагає організувати простір, розставити акценти і навіть зробити вас більш здоровими.

Наприклад, популярна в останні кілька сезонів мода на еко-декор допомагає розслабитися і зробити атмосферу в домі життєрадіснішими. Поставте рослини поруч з робочим місцем - вони допомагають сконцентруватися. В цілому, багато декоратори дотримуються думки, що чим більше в інтер'єрі зеленого декору, тим краще. Але якщо ви не готові доглядати за домашніми рослинами, то радимо повісити картини або покласти текстиль з квітковими принтами.

Додайте індивідуальності

Для вибору правильного декору необхідно прислухатися до себе, зрозуміти, який настрій ви хочете створити. Планувати декор інтер'єру відразу необов'язково.

Домогтися вишуканості та індивідуальності в інтер'єрі, можна скориставшись певними прийомами декорування, навіть не вдаючись до розробки повноцінного проекту

Подумайте про те, що потрібно вам в даний момент. Що вас не влаштовує у вашому інтер'єрі? Наприклад, якщо стіни здаються вам порожніми, то скористайтеся настінним декором. Конкретний вибір залежить від ваших захоплень. Для тих, хто добре розбирається в мистецтві, радимо пошукати репродукції відомих картин або пройтися по галереях молодих художників - можливо, вам попадеться шедевр майбутньої знаменитості.

Якщо ви хочете створити надихаючу атмосферу, то спробуйте повісити постери з мотивуючими написами або вашими улюбленими цитатами. Так інтер'єр стане більш індивідуальним. Надати обстановці неповторний характер також допоможе handmade-декор. DIY (Do It Yourself або «зроби сам») - популярний тренд, за допомогою якого ви можете відобразити в інтер'єрі своє хобі.

Дозвольте собі приймати необдумані рішення

Радячи, як підібрати декор, найчастіше рекомендують планувати покупки заздалегідь. Але спонтанні рішення теж бувають вдалими: іноді випадкова річ, яка зустрілася вам на вінтажному ринку, стає цікавою деталлю інтер'єру.

Я дуже люблю привозити предмети декору з різних поїздок. Іноді купую щось тільки тому що дуже подобається, ще не знаючи, де я зможу це застосувати. А потім обов'язково з'являється проект, якого чекала ця дрібниця

Пам'ятайте про деталі

Декор - це не тільки вази, текстиль або картини. Зробити інтер'єр цікавіше допоможе фурнітура: ручки дверей і шафок можуть додати фарб. До речі, це простий і оригінальний спосіб оновити старі меблі.

Ще один дизайнерський прийом - чаші і підноси в інтер'єрі. Вони можуть виконувати кілька функцій. По-перше, з їх допомогою можна організувати тематичну композицію. Просто поставте на них квіти, улюблені статуетки або рослини. По-друге, підноси і чаші допоможуть організувати зберігання повсякденних дрібниць: наприклад, прикрас, які ви носите постійно. І нарешті, їх можна використовувати як самостійний елемент декору.

Не бійтеся змін

Не варто забувати і про сезонний декорі. Ваш будинок може змінюватися разом з погодою за вікном: восени, наприклад, можна прикрасити інтер'єр за допомогою композиції з пожовклого листя. А якщо холодну пору року вам не до душі, то використовуйте контрасти: поставте вази з квітами або декор в соковитих відтінках, які будуть нагадувати вам про літо. Такий прийом допоможе створити потрібну атмосферу.

Найпростіший рецепт створення теплої і затишної обстановки - це живі квіти і запалені свічки, нехай їх буде більше в ваших оселях!

Декор може змінюватися від випадку до випадку. Найпопулярніший варіант - свічки. Хочете влаштувати побачення будинку? Вони допоможуть створити романтичний настрій. Не нехтуйте святковим декором: гірлянди, кульки, тематичні фігурки створять відчуття постійного оновлення.

Copyright © . All Rights Reserved