Як вибрати стінку в зал

Вітальня меблі повинна бути не тільки красивою, але і практичною. Тому, роблячи ремонт у вітальні Ви можливо вирішите поставити стінку в зал, яка буде виконувати відразу кілька функцій: роль гардероба, міні-бару, бібліотеки, а також допоможе гармонійно вписати в інтер'єр кімнати необхідну техніку, а в деяких випадках, навіть розширить кімнату завдяки своєю конструкцією.

Для ремонта различных деталей Пеноакриловый скотч будет правильным выбором.

Тому, перед покупкою стінки в зал потрібно багато чого обміркувати і спланувати. Але пам'ятайте: такі старання винагородяться, і в підсумку Ви отримаєте затишну, практичну і розкішну вітальню!

функціональність стінки

У шафах стінки можна зберігати все що захочеш. Поруч з шафою для одягу може стояти телевізор або домашній кінотеатр. Тут же можна поставити фотографії, живі квіти, сувеніри, книги або інші предмети. Дуже зручно те, що стінка для вітальні з шафою для одягу може мати різну конструкцію полиць або шаф, тому, вибираючи стінку, Ви зможете знайти саме ту конструкцію, яка Вам підходить. Наприклад, шафа для одягу може мати:

розсувними дверцятами

орними дверцями

Але популярним варіантом вважається шафа-купе. Нерідко в стінку вмонтовано два шафи, які розділені стику модулями. Іноді, такі елементи стінки мають світлодіодне підсвічування.

З шафою-купе

Шафа-купе входить в багато модифіковані стінки.

Діагональний кутовий шафа. Кожен сантиметр такого шафи працює на власника, економлячи місце. Така шафа дозволяє оптимально використовувати місце в кутку кімнати, яке, найчастіше залишається порожнім.

Г-образні шафи. Така конструкція вважається більш практичною, оскільки "з'їдають" менше простору кімнати, за рахунок того, що шафи ставляться один до одного під кутом 90 градусів.

Кутова шафа. Фахівці рекомендують використовувати таку шафу в віталень. Завдяки такому шафі, вітальня кімната відразу придбає більший обсяг. Перед покупкою, слід переконається у високій якості матеріалу.

Вибір меблів для вітальні

Як вже говорилося на початку статті, правильне планування - запорука успіху. Тому, перш ніж вибирати стінку в інтернет-магазині, слід взяти олівець, і на листку паперу накреслити кімнату, де буде стояти стінка, і місце, куди Ви хочете її поставити. Далі, необхідно визначиться зі стилем. Якщо Ви не любите нічого зайвого - Вам підійде модерн. Розкіш і витонченість вітальні додасть стінка в класичному стилі.

Copyright © . All Rights Reserved