Купити Dedicated Server

Дедик сервер - це усталена назва виділеного сервера, який використовується під всілякі завдання. Також він називається dedicated або dedicated server. Купити Дедик на місяць і рік воліють багато і часто саме у нас, оскільки такий потужний по конфігурації і продуктивності сервер підключений до інтернету з високою швидкістю і функціонує довгий час без перезавантажень і відключень. Все це дозволяє вирішувати різні завдання.

Качественный Купить дедик вы можете у наших специалистов.

Нові та при цьому дешеві Дедик від Dedic.Store

Наша головна мета полягає в тому, щоб ви змогли отримати Дедик сервер, який буде працювати безперебійно і швидко. Технічна підтримка працює з ранку і до пізнього вечора і завжди готова допомогти розібратися з системою. Користувачі відзначають, що поданий серверів не буває ніколи. Саме тому нас вибирають власники сайтів і великих компаній. Наші сервери працюють цілодобово. До того ж вони мають потужну апаратну конфігурацію і мережеві інтерфейси. Ми пропонуємо купити Дедик дешево, в тому числі і в великій кількості - завжди раді оптовим партнерам!

Характеристики Дедик серверів

У нас ви можете знайти Дедик з розташуванням в різних країнах, серед яких:

 • Англія;
 • США;
 • Німеччина;
 • Канада;
 • Росія;
 • Австралія;
 • Франція.

 • Замовити Proxy IpV4 коштує від 50 рублів. Купуючи потужний робочий чистий Дедик, у вас будуть права адміністратора. Кожен комплект супроводжується доступом по RDP, нестандартним портом і домашньої Windows. Ми гарантуємо видачу тільки в одні руки, швидкість 100 Мбітс і гарантію на перевірку протягом 3 діб. Ціна Дедик становить 250 рублів. З нами вам не потрібно більше шукати, де купити Дедиков онлайн, адже ми надаємо якість і стабільність серверів!

  Продаж і оренда Дедик дешево з Proxy IpV4

  Наш магазин продаж Дедик виконує багато років і знає всі нюанси функціонування серверів.

  Чому віддають перевагу орендувати Дедик в Dedic.Store?

  1. Все готово для роботи. Ми подбали про вашу зручність і підготували персональну обліковий запис з правами адміністратора. При необхідності ви можете змінити пароль і користуватися сервером.

  2. Гарантія перевірки сервера протягом 3 днів.

  3. Технічна підтримка. Оператор працює з 8 ранку і до 10 вечора (за київським часом). Якщо у вас виникнуть складності або потрібно додатково проконсультуватися, зверніться до оператора, і він обов'язково вирішить всі проблеми в рамках умов обслуговування.

  4. Швидка швидкість. Сервери працюють зі швидкістю 100 Мбітс.

  5. Розумні ціни. У нас мінімальні ставки - всього 250 рублів за dedicated server.

  Copyright © . All Rights Reserved