Вибір освітлення для кухні

Вибір освітлення для кухні дуже різноманітний. Ви можете обмежитися однією люстрою, або ж використовувати безліч точкових світильників. Якщо приміщення кухні велике, то вам знадобляться світильники загального призначення. Одна люстра не здатна буде висвітлити всю кімнату повністю. Точкові світильники повинні бути і стаціонарні, і рухливі. Крім них можна встановити підсвічування, наприклад, над столом, на якому готують їжу. Кухня обов'язково повинна мати верхнє освітлення.

Для любителей пышных женских форм, на сайте https://boombo.org/golie_russkie/21090-russkie-pyshki.htmlсобрана лучшая колекция.

Якщо відсутній вікно, то саме це освітлення буде імітувати денне світло. Точкових світильників може бути недостатньо, щоб висвітлити всю поверхню. Для створення верхнього світла на стелі використовують спеціальну напівпрозору конструкцію, на якій рівномірно розподілені потужні світильники, що дають ненастирливий м'яке світло.

Приміщення кухні має бути освітлене досить яскраво. Не завжди виходить створити рівномірне освітлення у всій кухні за допомогою світильників, тому їх розміщують над зонами, які потребують освітленні: над раковиною, барною стійкою, грубкою. Якщо стелі на кухні низькі, карниз для меблів стане ідеальним місцем для монтажу маленьких світильників.

Найкращим вибором стануть галогенові лампи. При відсутності карниза можна використовувати світильники на кронштейнах. Часто використання верхнього світла для освітлення кухні є зовсім необов'язковим. Він просто служить доповненням до робочого світла. Повинні бути добре освітлені певні ділянки кухні. Тому на таких місцях встановлюється підсвічування. І ми мусимо добре видно поверхню грубки, так як будемо заглядати в каструлі. Раковина це ще одне місце, де освітлення повинно бути яскравим, щоб бачити, наскільки добре вимита посуд або овочі. Для освітлення найважливіших поверхонь використовується падаюче світло. Буває, що досить підсвічування, вбудованої в витяжку для освітлення всіх важливих областей кухні, в тому числі, робочого кухонного столу. Джерела світла повинні бути близькими за спектром світла. Різниця може погано відбитися на зорі. Буває, що для освітлення кухні використовують світильники, вбудовані під полицями. Подовжені лампи найбільше підійдуть для цього. З їх допомогою можна створити приховане освітлення. Такі лампи мають компактність і їх майже не видно. А світла вони дають досить багато і необхідні робочі поверхні будуть ідеально освітлені.

Copyright © . All Rights Reserved