​Автовишки - робота на висоті в межах легкої досяжності

Діапазон додатків, функцій і робіт, які можуть виконуватися за допомогою підйомних робочих платформ, величезний. Будівництво, реклама, озеленення, виробництво, логістика та багато інших галузей не могли б нормально функціонувати без використання пристроїв цього типу в своїй діяльності. Замовивши послуги автовишки у Львові можна виконувати роботи на висоті, тому варто познайомитися з ними ближче.

Устаткування для спеціальних завдань

Основне завдання, для якої призначені автовишки, - піднімати людей і різні матеріали на значну висоту (до 50 м). Є багато типів пристроїв цього типу. Це можуть бути, наприклад, ті, які використовуються для їзди по гладкій поверхні і не можуть долати перешкоди, або ті, які з повним приводом призначені для роботи по бездоріжжю. Спільною рисою всіх корзінопод'емніков є те, що на вільному кінці важеля знаходиться спеціальний контейнер - корзина, конструкція якої може бути різноманітною. Це забезпечує безпеку знаходяться в ньому людей. Підйомні платформи також можуть відрізнятися конструкцією кронштейна. В цьому випадку ми найчастіше зустрічаємо підйомники з телескопічною, шарнірнозчленованою, ножничний або змішаної рукою. Одним з найважливіших питань, пов'язаних з безпечним використанням автовишок, є їх стійкість. Погано вирівняна платформа, неправильно розташовані опори або неправильно підібрана майданчик, на якій встановлена машина, можуть викликати втрату стійкості, зіткнення з оточуючими конструкціями або навіть перекидання пристрою. Також дуже важливо визначити силу вітру і відсутність на дорозі електричних опор або електричних кабелів. Для роботи з цим типом обладнання необхідна кваліфікація, яку можна отримати, пройшовши спеціальний іспит Управління технічного нагляду за мобільними платформами.

Оренда автовишок як ідея для власного бізнесу

Багато компаній, які регулярно використовують цей тип пристроїв, вирішують їх купити. Однак в разі їх нерегулярного використання ми можемо прийняти рішення про оренду ліфта. В даний час на ринку багато підприємців, що пропонують цей вид послуг. Одна з компаній з великою машинної базою - ArtBudPlus. Вони спеціалізуються на оренді електричних самохідних підйомників підйомників, дизельних підйомників, самохідних телескопічних підйомників і автомобільних підйомників. Всі наявні там пристрої проходять сучасні технічні перевірки і зареєстровані в Україні, що додатково підвищує рівень довіри і впевненості в тому, що наявне там устаткування відповідає найвищим стандартам безпеки. Додатковою перевагою є професійне і високорозвинене обслуговування пропонованих тут підйомників. Досвід, накопичений за 15 років роботи, і широкий спектр обладнання дозволяють компанії ArtBudPlus швидко виконувати замовлення з урахуванням індивідуальних потреб клієнта.

В даний час на нашому ринку існує великий попит на цей тип пристроїв, завдяки чому індустрія, яка пропонує їх в оренду, також дуже динамічно розвивається. Однак слід пам'ятати, що безпечне використання підйомних платформ залежить від багатьох факторів, в тому числі від навичок оператора і ефективності самого пристрою.

Copyright © . All Rights Reserved