Пороги для підлоги

Крім технічної функції накладні профілі виконують декоративну функцію. Кожен поважаючий себе дизайнер точно знає, що грамотно підібраний аксесуар для фінішної обробки - це найважливіша частина його роботи, адже з'єднання обрамлені порогами стають безпечними для пересування, виглядають презентабельно, приміщення моментально набуває закінченого вигляду.

Большой выбор различный профилей в интернет-магазине centrp.com.ua вы можете заказать в любое удоное для вас время.

Відмінності матеріалів виготовлення

Непомітні на перший погляд пороги вже давно використовуються в будівництві і є однією з найважливіших деталей в арсеналі дизайнерів. Сучасний ринок пропонує безліч різних виробів подібного призначення.

Види сировини для виготовлення підлогових порогів, зарекомендували себе в будівництві:

Алюмінієві - найпопулярніший вид порогів, славиться великою опірністю, зносостійкість, терміном служби.

Латунні - гармонійно виглядають в інтер'єрі, відрізняються високою вартістю, мінусом є вимогливість в догляді, матеріал чутливий до агресивних середовищ.

Металеві - до цієї категорії відносяться попередні два види, також виробляються і сталеві пороги, які покриваються захисною плівкою.

Пластикові - низька ціна і наявність великого набору кольорів є перевагою даного типу виробів. Мають властивості гнучкості, тому часто використовуються в інтер'єрах з хвилястими сполуками. До мінусів можна віднести нетривалий термін служби і мінімальний індекс опору до навантажень.

Дерев'яні - матеріал використовується досить рідко через коротке терміну служби і дорожнечі.

Пробкові - екологічний продукт, має властивості гнучкості і застосовується для обрамлення нестандартних форм.

Залежно від призначення приміщення підбирають той чи інший тип профілю. У місцях інтенсивного людського трафіку найкраще підійде алюмінієвий або сталевий підлоговий поріжок, він відмінно справляється з великими і частими навантаженнями і простий у догляді. Для кухні варто вибрати виріб з великою стійкістю до вологи, частіше встановлюють пластиковий елемент. Латунні дуже вибагливі до хімічних миючих засобів, після контакту з якими вони окислюються, тому їх зазвичай не застосовують в комерційному будівництві, частіше зустрічаються в приватних квартирах.

Перевага виробів з алюмінію

Ринок насичений пропозиціями різних за формою і матеріалом виготовлення порогів, але з усього достатку алюмінієвий аксесуар твердо закріпився в лідируючих позиціях і тому є безліч причин.

Такий профіль згладить нерівності в місцях стикування і забезпечить безпечне подолання перешкоди. Чому розумно вибрати саме алюміній?

Легкий і міцний матеріал прослужить довго.

Простий в установці.

Холодний блиск металу відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі.

Має велику колірну гамму

Стійкий до хімікатів і вологи, витримує температурні навантаження

Ціна при всіх достоїнствах залишається доступною споживачеві

Дверний поріг з алюмінію оптимальне рішення для приміщень різного призначення. Застосовується як в приватному так і в комерційному будівництві, користується величезним попитом завдяки своїм якостям і доступною ціною.

Основним призначення є захист обробки - профіль щільно прилягає до підлоги при установці, тим самим не допускаючи попадання вологи, яка згубно діє на ламінат, паркетну дошку, викликаючи процес гниття. Матеріал досить м'який і не зашкодить прилеглі елементи, естетично виглядає в будь-якій обстановці, завдяки величезній кількості варіантів колірного виконання.

Правила підбору

Для поверхонь знаходяться на різних площинах застосовують різнорівневі пороги, які щільно прилягають і герметизують стик. При невеликих перепадах вони є ідеальним рішенням.

Широкі планки ставлять на стики покриттів знаходяться на одному рівні, тим самим маскуючи всі нерівності. Як правило виготовляються з металевих сплавів, тому як пластик або дерево не прослужать довго при навантаженні від перекриття широких зазорів.

Напівкруглі випускаються для більш дрібних щілин.

Всі види виробів мають безліч колірних рішень і варіантів виконання, підбираються під обстановку і смаку замовника, з огляду на призначення приміщення.

Установка міжкімнатних порогів проводиться досить просто. Сучасні стикоперекривающій планки мають два способи кріплення - приховане і відкрите.

При відкритому методі кріплення виріб прикручується до основи за допомогою шурупів через Зенковать отвір в потай. Другий метод передбачає привинчивания кріплення до підлоги, а виступаючий елемент відіграє роль з'єднувача, залишається притиснути виріб до цієї частини до замикання замка. Обидва методи надійно кріплять стикувальну планку без можливості попадання пилу, сміття і вологи.

різновиди покриття

Приватні майстра обробники і великі будівельні компанії обов'язково знайдуть відповідний підлоговий поріг під будь-який інтер'єр, ринок пропонує достаток варіантів:

Анодований - хімічний процес дозволяє створити захисну плівку, яка формується з самого алюмінію.

В каталозі є три кольори анодованого порога:

Срібло матове

Золото матове

Бронза матова.

Декорований - алюмінієва планка з імітацією відтінків натурального дерева і каменю. Більше 20 колірних рішень, від вибіленого дуба і ясена до махагона і горіха.

Ламінований - нанесення плівки популярних відтінків, таких як венге і натуральний дуб. В асортименті велику кількість квітів, підібраних для популярних в наш час декорів.

Фарбований - сучасний метод порошкового фарбування дозволяє вибрати колір за класичною таблиці Ral.

Різноманіття колірних рішень дає дизайнерам можливість для втілення кращих ідей. На цій сторінці представлені всі популярні моделі, а також застосовуються до них колеровки.

Застосування в обробці

При переході від ламінату до плитки або в міжкімнатні просторі, часто буває що висота підлогових покриттів не однакова, в цьому випадку використовують різнорівневі пороги, які згладять нерівності і забезпечать закінчений вигляд ремонту і відмінне входження в інтер'єр. Розмірний ряд дозволить зрівняти перепади від 3 до 12мм: 39х12мм; 32х8мм; 32х3,2мм;

Для елементів знаходяться на одному рівні використовуються широкі пороги і напівкруглі дверні пороги. Розміри перекриють щілину від 20 до 80мм - цього достатньо щоб компенсувати будь-які будівельні дефекти. СО усіма параметрами можна ознайомитися в картці товару.

ЯКИЙ ВИБРАТИ?

Кожен вид сировини для виготовлення підлогових порогів має свої переваги. При виборі необхідного для Вас профілю слід звернути увагу на термін служби і вартість виробу. Кращим співвідношенням ціни і якості і лідером будівельного ринку в своїй ніші є алюмінієвий поріжок. Невелика вага і достатній запас міцності дозволяє використовувати його як для приватного так і промислового призначення.

Вибір не має певних складнощів, в першу чергу потрібно визначити розмір закривається щілини. Якщо перекривається ділянку 80мм, фахівці радять брати поріг шириною 100мм, радимо завжди робити невеликий запас, з огляду на лінійного розширення підлогового покриття після укладання.

Кольорові рішення можуть бути будь-які, перевага віддається загальній обстановці. Дизайнери радять відтінок на пару тонів темніше або того ж кольору як і підлогу. Приховане кріплення залишить поверхню ідеально гладкою, але якщо Ви віддаєте перевагу відкритий метод кріплення, то можна також пофарбувати шурупи в той же відтінок.

Copyright © . All Rights Reserved