Шкіперська борода як елемент нового класичного стилю

Шкіперська борода - один з найбільш популярних класичних стилів бороди. Популярний в XVIII і XIX ст., Цей стиль відроджується в наші дні: досить поглянути на нові образи чемпіона Формули-1 Льюїса Хемілтона і популярного Грайм-музиканта Стормзі.

Пользуйся услугами derby и ты почувствуешь качество.

Шкіперська борода - це унікальний стиль бороди без вусів і з чіткими контурами уздовж лінії підборіддя, який надає чоловічому особі характер і шарм. Вона найбільше підходить для овального особи, а також особи з чітко вираженою лінією підборіддя, підкреслюючи його риси. Важливо відростити бороду достатньої довжини уздовж всієї лінії підборіддя з обох сторін особи і на самому підборідді. Саме це забезпечить ідеальну шкіперського бороду.

Для створення цього стилю необхідні деякі навички і тверда рука. Дотримуйтесь наших покроковим рекомендаціям, і у вас все вийде. Без довгих розмов перейдемо до інструкцій для створення шкіперською бороди - нестаріючої класики, яка не вимагає багато часу.

Крок 1. Отрастите бороду достатньої довжини

Порада. Отрастите бороду завдовжки приблизно 2 см і переконайтеся, що вона становить нерозривний лінію з баками

шкіперського борода може бути як зовсім тонкою ( «під олівець») - шириною від 2 мм, так і широкої - від 1 до 2 см. Не варто робити бороду ширше 2 см, інакше не вийде добитися чіткого образу. Радимо підстригти широку шкіперського бороду: такий образ вийде більш виразним. Яку б ширину ви не вибрали, для початку необхідно відростити бороду завдовжки 1-2 см.

Крок 2. Підстрижіть бороду до бажаної довжини

Встановіть насадку-гребінь (1-10 мм) на тріммер для бороди Braun і за допомогою високоточної шкали виберіть бажану довжину. Оптимальна довжина волосся для шкіперською бороди - від довжини щетини до 10 мм. Вибравши бажану довжину, рівномірно підстрижіть бороду. Для забезпечення особливої ретельності направляйте триммер проти росту волосся.

Крок 3. Позначте контури шкіперською бороди

Порада. Ширина бороди повинна бути однаковою з обох сторін, тому подстригайте волосся з кожного боку особи поступово і по черзі

Зніміть з триммера насадку-гребінь і почніть акуратно окреслювати контур бороди, в тому числі зону вусів. Укоротите волосся, що знаходяться за зовнішньою лінією бороди. Це допоможе вам пізніше, коли ви будете голити ці ділянки начисто. Створіть контури на підборідді обережними повільними рухами від лінії росту волосся. Слідкуйте за тим, щоб борода була рівною і вузькою. Краще почати з більш широкої лінії, поступово звужуючи її до бажаної ширини. На цьому етапі важливо переконатися, що борода симетрична: постійно стежте за своїми рухами в дзеркалі.

Крок 4. Поголіть ділянки за лінією бороди, щоб надати образу чіткість

Порада. Щоб забезпечити ідеально гладке гоління, використовуйте бритву Gillette, що додається в комплекті

Окресливши контури бороди, начисто поголити особа за її межами бритвою Gillette, що додається в комплекті. Користуючись піною або кремом для гоління, не наносите їх на свою нову (і акуратну) бороду - ви ж не хочете випадково збрити цей шедевр! Надсилайте бритву проти росту волосся і голіться окремими довгими рухами, поки шкіра за контурами бороди не стане абсолютно гладкою. Як у дитини. Але з бородою.

Крок 5. Зволожуйте шкіру і доглядайте за своєю шкіперською бородою

Як ми вже згадували, така борода вимагає більш ретельної турботи і догляду в порівнянні з іншими стилями. Регулярно підстригайте бороду, щоб тримати її під контролем. Шкіперська борода вимагає чіткості і чистоти ліній, тому важливо регулярно доглядати за нею. Щоб підтримувати її форму, радимо голити обличчя кожні 2-3 дні в залежності від того, наскільки швидко у вас відростають волосся. Спробуйте поекспериментувати з різною довжиною, шириною і формою бороди в міру її відростання.

І, нарешті, спробуйте поекспериментувати з різною довжиною і шириною шкіперською бороди. Наприклад, вузька, тонка шкіперська борода може виглядати неймовірно стильно, а якщо трохи відростити її, можна спробувати перетворити її в еспаньйолку.

Можливості нескінченні. А гоління, на щастя, - немає.

Copyright © . All Rights Reserved