Зміцнення бетону

Топпінговий підлогу на даний період часу, безумовно, ідеальний варіант топпинг підлог з бетону. Від звичайних їх виділяє зміцнений лицьовий шар, який прекрасно протистоїть великому навантаженні і умов дуже високої експлуатації.

Щоб по праву оцінити значення начинки статі, раніше спробуємо розібратися, чому необхідно зміцнювати бетонну підлогу.

Робота статі з бетону, промислового або побутового, без додаткової чистової обробки, в основному, виконує деякі незручності. Подібне покриття відомо власної хорошими якостями міцності і стійкістю до високих статичних навантажень. Однак воно

  • починає «порошити», розламуватися і т. п.,
  • нестійкий до впливів хімії;
  • не може впорається з стирається навантаженнями;
  • має досить скромний вигляд.

Бетон - досить пористий матеріал, завдяки цьому якщо пролити на нього ПММ, бензин або будь-який інший розчин, то він вбереться в його тіло. Видалити потім п'ята, що залишилися на поверхні, повністю нереально. До слова, беззахисний бетонну підлогу здатна помітно постраждати навіть від звичайної води, яка швидко зруйнує його лицьовий шар.

Уникнути подібних проблем як правило неможливо, тому як вони вважаються наслідком физикохимической структури самого бетону. Це конгломератна суміш, в чий склад входять повністю різні матеріали, що виділяються хімічним складом і розмірами.

Сегодня на нашем сайте вы сможете завязать Знакомства и увидите реальные профили индивидуалок из Симферополя, желающих скрасить ваш досуг.


Зрозуміло, розраховувати на повну зміну структури бетону не доводиться. Але можна підійти до виконання завдання інакше - направити власні зусилля на значне збільшення робочих властивостей покриття з бетону.

Щоб це зробити застосовують упрочнитель бетону. При влаштуванні підлоги з бетону як правило застосовують дві технології:

  • железнение бетону, в процесі якого на свіжоукладений бетонну підлогу наносять сухі підсилюють порошкові склади;
  • просочення зі спеціалізованих мінеральних або органічних сполук, що працюють на зміцнення структури бетону.

Які плюси має методика зміцнення

  • Збільшується рівень верхньої міцності, завдяки чому до істотно збільшується стійкість до зношування покриття.
  • Збільшується тріщиностійкість.
  • Закінчується пилоутворення.
  • Збільшується стійкість до дії реагентів хімії.
  • Збільшується ступінь стійкості до вологим процесам, покриття стає майже що вологостійким.
  • Збільшується експлуатаційний експлуатаційний період.
  • Економія на ціні статі з бетону з топінгом, тому що дозволяє змінити бетонну марку на досить невисоку.
  • Виникає можливість паралельно зробити краще витонченість і декоративність статі. Існують види топінгів, завдяки яким можна створювати мозаїчні композиції.
  • Вельми простий догляд.

різновиди начинки

На ринку будівельних послуг можна придбати топпинг для підлоги з бетону 2-ух видів.

  • Сухий - має вигляд порошку або крихти. Її розсипають по поверхні, потім затрамбовиают. Далі покриття ретельно зашліфовивается.
  • Рідкий - схожа на наливну суміш з великим вмістом води. Суміш ллють на підлогу, вирівнюють по всій поверхні і залишають так, поки вона остаточно висохне. Потім підлоги з бетону з топінгом відшліфовують і затирають.

І той і інший також хороші, проте сухий варіант набагато популярніше, тому що забезпечує більш великі показники експлуатації та надійність - в середньому на 20-30%. Для нього дуже часто застосовують:

  • Порошок або крихта з оксиду кремнію. Цей наповнювач як правило застосовують для поверхонь, що зазнають середні навантаження, скажімо, в гаражі приватного будинку. Для об'єктів промисловості його застосовують не часто.
  • Порошок або крихта з корунду. Даний упрочнитель істотно ефектніше кварцового. Його почасту застосовують для влаштування підлог в об'єктах промисловості, складах і інших. При дивно низькою ціною корундовий наповнювач забезпечує великий рівень стійкості до зношування та стійкості до зношування.
  • Залізні частки - дуже дорогий різновид ущільнювача, однак при цьому максимально високі і характеристики міцності і показники стійкості до самих різних впливів механіки: стирання, зношування, поява тріщин і т. Д.

Способи нанесення начинки для підлоги з бетону

Упрочнітель наносять декількома варіантами.

1

DTW (від dry - сухий, wet - вологий) - поверхневий топпіг, який наноситься сухим по мокрому. Даний метод побудований на фізичних процедурах, які в процесі затвердіння відбуваються в суміші цементу. Саме, через них забезпечується найбільша адгезія начинки з бетоном. В результаті підлогу виходить довговічним і надійним.

Порошок розсипають по мокрому бетону, йому дають час просочитися і затирають. На площах великого розміру для розсипання застосовують спеціалізовану машину. Роботи припиняють на короткочасний часовий проміжок для просочування порошку і потім затирають. Завершальний обробку виконують, застосовуючи дисково-лопатеву затирочні машину ( «вертоліт»). При її допомоги топпинг втирається в основу бетону, забезпечуючи монолітність покриття. Нагадаємо, що це найпоширеніший спосіб і використовується у нас в державі скрізь.

2

WTW - рідкий інгредієнт наноситься на вологу основу. Це порівняно сучасна технологія. Ціна промислової підлоги, облаштованого даними способом, вище, та й сам процес дуже складний і важкий. При експлуатації технології WTW забезпечується найбільша надійність і рівномірність покриття фарбою поверхні. Вона може чинити опір жорсткого впливу металевих шипів і іншим дуже високих навантажень механічним шляхом. Спосіб підходить також для влаштування підлог у приміщеннях об'єктів, де крім міцності основне значення має їх витонченість.

3

WTD - зміцнення статі з бетону в такому випадку виходить за рахунок водної суміші сухого начинки. Її кладуть на стяжку, суху або Свіжоукладену, як додатковий шар, потім обробляють затирочними машинами.

На замітку
Технології WTW і WTD допомагають багаторазового підвищення висоти зміцнюючого шару. Це дає можливість збільшити довговічність, стійкість до ударів і стійкість покриття до інших впливів зовнішнього середовища. Щоб порівняти нагадаємо, що самовирівнюється з'їдається шипами на протязі двох-трьох років, тоді як ці - будуть служити багаторазово довший.
4

Об'ємний топпинг - це різновид зміцнення статі з бетону по масі, тобто в всю товщину. Подібний результат виходить за рахунок добавки особливого модифікатора в бетонну суміш (марка не нижче 350).

Техніка нанесення начинки

Тих. процес влаштування такої підлоги виконується по конкретному плану:

  • Приготування для основи.
  • Заливка суміші з бетону.
  • Нанесення залізнення для бетону.
  • Нарізка та заповнення швів.

Зупинимося на третьому з представлених етапів.

topping-1

topping-2

Упрочнітель наносять в пару підходів. Товщина не повинна перевищувати 10 мм.

  • Перше нанесення начинки. На вирівняний підлогу засипають приблизно 2/3 порошкового упрочнителя. Матеріал дбайливо розсипають по стягуванню з бетону від стін в сторону центру приміщення. Роботу виконують або ручним способом, або застосовуючи спеціалізовану візок-дозатор. Велику увагу необхідно приділяти однакового шару укладається порошкоподібного складу. Додатково мочити суху речовину не потрібно. Для міцного висихання в повній мірі достатньо вологи, наявної в ще сиром бетоні. Одночасно кріплять конструкційні шви.

topping-3

topping-4

  • Перша затирка. Затірку начинки починають з ділянок біля стін, навколо колон, в районі отворів для дверей. Готовність поверхні до затірки визначають по потемніння підстави, яке говорить про те, що суміш вже увібрала вологість з шару бетону. Додатково необхідно перевірити також, що Затирочний диск не розчиняється в бетонна поверхня.
  • Друге нанесення суміші. Після завершення першої грубої затирання за аналогічною схемою засипають залишок начинки.
  • Друга затирка. Поверхня обробляють, як і при першій затірки. Якщо консистенція поверхні дозволяє повторювати затірку, і дає можливість час, підлогу можна на додаток ущільнити.

topping-5

topping-6

  • Фінішна обробка. Через певний часовий проміжок підлогову поверхню твердне і частково позбавляється власного блиску. Зараз вона готова до вигладжуванням, який виконують лопатями машини для затирання. Вони зобов'язані бути максимально плоскими, щоб не заривалися в підлогу. В майбутньому обробку пару раз повторюють, потихеньку підіймаючи лопаті, поки не буде отримана гладка, плоска поверхня.
  • Захист бетонної підлоги з топінгом. Після закінчення затирочних робіт на поверхню наноситься полімерна просочення, скажімо, Силер або Кьюрінг, яка забиває пори статі з бетону. В результаті волога перестане випаровуватися і відбуваються умови для правильного «розвитку» бетону.

На замітку
Глянець після подібної обробки протягом якогось часу стирається, проте це добре, тому як перша задача просочення - в догляді за бетоном, поки він набирає надійність, іншими словами до моменту експлуатації її призначення вже виконано.

Copyright © . All Rights Reserved