Оренда підйомника та безпека

Під час роботи будь-якого підйомника важливим моментом є безпека. Адже висотні роботи пов'язані з певним ризиком практично завжди, його потрібно лише мінімізувати. Важливо відзначити, що сучасні машини світових виробників захищені датчиками, що контролюють кут нахилу підйомної платформи, а для високих моделей та датчиками сили вітру. Все це робить моделі максимально простими в експлуатації за високого рівня безпеки. Проте, перш ніж розпочати роботу з підйомником, варто вжити певних заходів безпеки. Які – розкажуть фахівці компанії nvi.in.ua, яка пропонує послуги підйомників на ваших об'єктах у Києві, області та по всій Україні.

Залучайте до роботи відповідальних співробітників

Дослідний оператор для роботи на підйомнику вам не потрібен. Ми надаємо техніку, експлуатація якої не є складним завданням. Але пропонуємо техніку з досвідченими операторами, які зроблять роботу максимально безпечно.

Проведіть контрольну перевірку

Завжди перевіряйте всі системи перед експлуатацією техніки. Особливо, якщо має бути робота з підйомниками з пасажирськими платформами. Як і під час роботи з будь-якою іншою складною технікою – обійдіть підйомник навколо. Огляньте пристрій щодо пошкоджень або спірних моментів. Переконайтеся, що зовні все відповідає техніці безпеки. Потім переконайтеся, що всі рівні управління реагують належним чином і працюють без будь-яких попереджувальних вогнів або ознак несправності. І обов'язково здійсніть первинну експлуатацію без пасажирів, зробіть тест.

Огляньте локацію роботи

Перш ніж ви піднімете платформу - огляньте майданчик навколо підйомника. А також наявність дротів та дерев, які могли б утруднити ваші дії. Не дозволяйте невидимій, при швидкому огляді, небезпеці перетворитися на проблему, яка заважатиме вашій роботі. Зазначимо, що найбільш сучасні моделі колінчастих підйомників можуть включати захист від «затиску» оператора. Але, у будь-якому випадку, розумна обачність – найкращий засіб від НП.

Фіксуйте техніку

Фіксуйте та стабілізуйте підйомник, коли він нерухомий. Під час руху підйомника слідкуйте за відсутністю ям та різких змін рівня поверхні. Рідкісні випадки падінь підйомників викликані, як правило, поганим станом робочої поверхні.

Тримайте основу та периметр чистими

Під час експлуатації підйомника дотримуйтесь дистанції від іншого обладнання, а також проведіть інструктаж з безпечного знаходження працівників поряд з технікою. У ході роботи можливі падіння тих чи інших речей із майданчика. І краще якщо це не зашкодить вашим працівникам та іншій техніці.

Ножичний підйомник рухайте правильно

Ножичні підйомники не призначені для переміщення під час робіт. Якщо ви орендували ножичний підйомник (один зі стабільних і простих у використанні видів підйомників), переміщувати його слід таким чином: якщо потрібно перемістити платформу, опустіть підйомник, перемістіть, стабілізуйте і знову підніміть підйомник.

Дотримуйтесь вагових рекомендацій

Кожен підйомник має межі вантажопідйомності. Важливо дотримуватися цих обмежень, а отже, заздалегідь запитати консультацію щодо вибору техніки, щоб вона відповідала вашим завданням. Сучасна техніка, звісно, має запас міцності, але це 10-15% від максимального паспортного значення. Пам'ятайте, що перевантаження викликають уповільнення роботи, перегрівання двигуна або швидкий розряд батареї.

Copyright © . All Rights Reserved