​Комерційна нерухомість, це що?

Комерційна нерухомість не пов'язана з житловою функцією. Така нерухомість створюється як довгострокові інвестиції, які принесуть прибуток від їх використання орендарями або цільовою групою. Найважливішою їх особливістю є вигідне розташування, яке повинно забезпечити споживачів із цільової групи легким доступом до продуктів та послуг, які пропонує власник комерційного приміщення. Типи комерційної нерухомості - це переважно офісна, комерційна та сервісна нерухомість.

Інвестиції в комерційну нерухомість як альтернатива інвестиціям в оренду квартир

Комерційна нерухомість

Цей тип комерційної нерухомості може займати величезні простори - мова йде про торгові центри або менші у випадку роздрібних парків, які збирають орендарів з таких галузей, як аптеки, аптеки, побутова техніка, бакалійні товари, спортивні товари. Прибуток власника комерційної нерухомості - це договірна орендна ставка на певний період часу, зазвичай від 5 до 15 років, з можливістю одностороннього продовження договору оренди.

Правильний розмір

Будівництво комерційної нерухомостіі передбачає підготовку точного проекту, графіку будівництва та пошук конкретної цільової групи власників підприємств, які потенційно могли б орендувати такі приміщення. Слід пам’ятати, що вибір цільової групи компаній визначає розміри та планування кімнати або групи кімнат майбутньої нерухомості. Також важливий стандарт внутрішньої обробки.

І тому важливо, щоб службове майно, призначене для перукарні, не перевищувало кількох десятків метрів, але приміщення обслуговування, призначене для складських приміщень, може мати кілька сотень метрів.

Будівля або приміщення

Залежно від потреб, орендодавець може знайти вільну комерційну нерухомість - яка ідеально підходить для складів або для штаб -квартири компанії, або нерухомість, вбудовану у велике ціле, - комерційні приміщення, ідеально підходять для обслуговування.

Зазвичай комерційну нерухомість будують у центрах міст, де найпростіше швидко орендувати приміщення, на жаль, в цьому випадку ціни на оренду, звичайно, найвищі. Хороше розташування коштує грошей, і знайти його сьогодні досить складно. Часто нерухомість для складів або залів обслуговування будується на околицях міст, що зазвичай призводить до накопичення торгових центрів або будівель, призначених для відділень у межах міста.

У безпосередній близькості від маршрутів будуються спортивні або сервісні об’єкти - це не завжди будівлі приватної власності, але частіше це орендовані будівлі.

Copyright © . All Rights Reserved