ЄВРОРЕМОНТ

Ремонт - справа клопітка, та й досить витратне. Цей факт вже точно відомий тим, хто хоч раз у своєму житті робив його. Останні кілька років у всіх на устах турботи не просто про ремонт, а про так званому «євроремонт». Давайте розберемося, що він із себе представляє. Євроремонт - це модний напрям в ремонті 21 століття, яке передбачає наявність сучасного дизайнерського рішення в обробці квартири з застосуванням високоякісних матеріалів. Хоча це лише одне з безлічі понять такого виду ремонту. У повсякденному житті - це перенесення розеток близько до підлоги, натяжна стеля з вбудованим освітленням, рівні пофарбовані стіни, теплий прекрасна стать і т.д. Список нововведень можна продовжувати до нескінченності. Відмінності від простого ремонту, побілив стелю, переклеїв шпалери, послав лінолеум і готово, на обличчя.

Дайте своему телу отдохнуть, посетите салон эротического массажа Муленруж Киев и ваше тело скажет вам спасибо.

Євроремонт ж передбачає комплексні роботи в приміщенні і втілення технологічних рішень в обробці. Для поставлених завдань будуть потрібні професіонали, які й розроблять ідеальний для вас дизайн-проект, і зможуть втілити його в життя.

Стадії євроремонту:

1. огляд приміщення фахівцями;

2. надання ескізів інтер'єру;

3. складання дизайн-проекту, підбір матеріалів для обробки приміщення, меблів та обладнання;

4. розробка плану робіт;

5. виконання самих робіт, а можливо і перепланування приміщення;

6. внесення корективів в ході виконання проекту;

7. власне втілення самого проекту в життя, мебеліровке;

8. прибирання приміщення по закінченню робіт;

9. гарантійне обслуговування проекту.

На сьогоднішній момент при євроремонт спостерігаються такі тенденції: замість квадратних або прямокутних площ використовують округлені, споруджуються багаторівневі стелі з безліччю підсвічених зон, додаються декоративні елементи в інтер'єр, вбудовуються ніші, споруджуються колони і арки. Для євроремонту все більше характерний принцип так званого плавно-перетікає простору. Але це все лише модні тенденції, а не норми, яких слід бездоганно слідувати.

Використовувані матеріали сьогодні представлені у величезному асортименті. Але не слід забувати про те, що чим вони якісніше, тим дорожче. Вартість євроремонту безпосередньо залежить від складності робіт і від вартості самих матеріалів. Вибір форм, фактур і матеріалів багато в чому залежить від смаку, способу життя і особливостей замовника. Тому одним з покликань євроремонту є підкреслення індивідуальності господаря квартири, а також створення неповторного стилю і інтер'єру.

Copyright © . All Rights Reserved