Які у керамічних плиток плюси і мінуси

Основні плюси і мінуси в застосуванні керамічної плитки в квартирі повинен знати кожен, адже керамічна плитка використовується в якості облицювального матеріалу в кожному приміщенні як всередині, так і зовні.

На сайте вы можете узнать про типы гаражей и определиться с выбором.

Керамічна плитка ось вже багато років лідирує серед оздоблювальних матеріалів. Даний облицювальний матеріал зміг знайти своє застосування в декоративному оздобленні не тільки внутрішніх приміщень, але і зовнішніх стін будівель.

Керамічна плитка - це довговічний красивий матеріал, розрахований на багаторічний термін використання. Плитка виготовляється з екологічно чистих природних матеріалів, що включають в себе різні сорти глини, піску, шляхом випалу і пресування.

Даний облицювальний матеріал на ділі зміг довести свою зносостійкість, міцність і довговічність. До речі, при правильному дотриманні технології укладання, міцність плитки зростає в десятки разів і може перевищувати навіть міцність бетону. Також до позитивних якостей плитки необхідно віднести вогнестійкі і вогнетривкі властивості. Завдяки цим якостям плитку з успіхом використовують для облицювання печей і камінів.

Величезний плюс керамічної плитки полягає в гігієнічності матеріалу. Шкідливі мікроорганізми і хвороботворні мікроби не уживаються на поверхні плитки. Плюс до всіх вище перерахованих достоїнств можна віднести і протистояння до негативного впливу сонячних променів. Навіть під довгим впливом сонця керамічна плитка не втрачає яскравість забарвлення.

Сучасним виробником представлений просто величезний структурний і колірної асортимент плитки, що дозволяє при бажанні імітувати покриття з металу, натуральної шкіри, текстилю та дерева. Плитку з успіхом використовують для декорування стін і підлоги в ванних кімнатах, кухнях, коридорах, балконах, лоджіях і т.д.

Керамічна плитка практично не має мінусів

Тому у неї так багато шанувальників. До тих невеликих мінусів в першу чергу можна віднести холодність матеріалу, але завдяки застосуванню сучасної системи теплої підлоги і цей недолік вдалося ліквідувати.

Під час придбання плитки не можна забувати про те, що даний матеріал несе в собі велику декоративну силу.

Тому, плануючи майбутнє розміщення керамічної плитки необхідно пам'ятати, що невелике доповнення дизайну кімнати в вигляді плитки допомагає збільшити красу приміщення, а надмірне переважання може викликати небажаний ефект холоду і суворості.

Copyright © . All Rights Reserved