ЯК ВИБРАТИ КАМІН ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

Багато хто не знає, як вибрати камін для заміського будинку для того, щоб він повною мірою відповідав усім заявленим критеріям. Перед покупкою або будівництвом каміна своїми руками, важливо точно знати, як і де він буде розміщуватися, а також проаналізувати інші фактори.

Чтобы правильно выбрать камин, здесь на сайте вы сможете ознакомиться с информацией, которая поможет вам с выбором.

Вибираючи камін для свого заміського будинку, важливо знати про те, що саме ви хочете побачити в кінцевому підсумку, вирішити ще до будівництва і закупівлі матеріалів і вогнища, чи буде у нього окремий фундамент, на якому паливі він буде працювати і для яких цілей призначатися. Все це і багато іншого, ви зможе дізнатися з цієї статті, також рекомендуємо вам прочитати цю статтю, розташовану в нашому тематичному блозі на сайті: «Піч і камін відмінності» .

Якщо говорити коротко, то перед тим як приступити до вибору вогнища або продумування проекту, важливо дати відповідь на наступні питання:

Видер приміщення для установки опалювального агрегату і конкретне місце в ньому.

Визначтеся з набором функцій, якими буде володіти ваш майбутній камін.

Підберіть то паливо, яке на ваш погляд здається найкращим, якісним. Не забудьте про те, що вам регулярно потрібно буде його купувати або самостійно заготовляти.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ КАМІНА

Оскільки, для того щоб вибрати відповідний камін для свого заміського будинку, важливо враховувати сукупність певних характеристики і індивідуальних особливостей, рекомендуємо розглянути їх і ознайомитися з ними більш детально і докладно.

Критерії вибору каміна для заміського будинку:

1 місце. В першу чергу як уже говорилося раніше, необхідно точно визначитися з місцем установки опалювального агрегату. Це може бути лазня, сауна, вітальня, спальня, їдальня або кухня. Також, крім заміського будинку. каміни і печі часто розміщуються в гаражах, підсобних приміщеннях, а також в кафе і ресторанах приватного типу.

2. Функціонал. Дуже важливо заздалегідь визначитися з функціоналом вашого майбутнього опалювального агрегату. Важливо враховувати такі особливості і моменти як: для чого в першу чергу буде призначатися ваш камін. Більшість моделей з відкритими топками використовуються в якості декору і прикраси приміщення. Однак ви можете вибрати і більш функціональний камін, який буде повноцінно обігрівати кілька невеликих приміщень вашої оселі. Крім того, існує ще й третій варіант - це каміни, які використовуються як додаткове джерело обігріву, який створює комфортну обстановку в одній кімнаті. Також, до додаткових функцій відносяться такі особливості, як можливості приготувати на каміні їжу за допомогою вбудованого духової шафи або варильної поверхні на певну кількість конфорок. Ще одна корисна функція, яка створена спеціально для обігріву великих і двоповерхових будинків - це водяний контур опалення. З його допомогою будинок обігрівається і від радіаторів опалення, а сам камін підключається до теплоносія, в якому постійно циркулює гаряча вода.

3. Паливо для роботи і розпалювання вогнища. Сьогодні, в асортименті вітчизняних та зарубіжних виробників представлена велика кількість всіляких камінів, що працюють на різних типах палива. Найпопулярнішими вважаються каміни, що працюють на дровах. Це паливо вважається самим бюджетним, доступним і екологічним. Також є і варіації, що працюють на вугіллі, який розжарюється до високих температур. Є газові каміни, Біокаміни, що працюють на етанолі, для них зовсім не потрібен димохід. Ще однією популярною новинкою є сучасний електрокаміни, які працюють від стандартної електричної мережі, в їх осередку не горить вогонь і тим самим для їх роботи не потрібно ніякого палива. Є комбіновані варіації, здатні працювати відразу на декількох різновидах палива. Це дуже зручно, так як при відсутності одного виду палива, ви може використовувати інше. Менш популярні дизельні варіації, є ще й декоративні каміни, в осередку які не горить ніякого вогню і не використовується реалістична імітація.

Copyright © . All Rights Reserved